DISKOGRAFIE

Od vítězství v pěvecké soutěži Česko Slovenská Superstar v roce 2009 vydal Martin Chodúr 4 studiová alba – autorské debutové album Let’s Celebrate (2010), autorské album Manifest (2012), autorské album Martin Chodúr 3 (2015) a vánoční album Hallelujah Vánoční písně a koledy (2018), kde se rovněž zčásti autorsky podílel. Již brzy přibude páté autorské album s názvem Tisíc a jedna noc, jehož vydání se předpokládá v závěru první poloviny roku 2021. Vydání alba předchází singl Amor s videoklipem. Vánoce 2020 jsou ve znamení singlu Síla mít rád ve spolupráci s košickou cimbálovkou Silband.

SINGL SÍLA MÍT RÁD – vánoční verze (2020)

Vánoční singl SÍLA MÍT RÁD je novou verzí autorské písně, kterou Martin Chodúr nahrál na své album Hallellujah Vánoční písně a koledy (2018) v orchestrální verzi. V této původní verzi je každá sloka jinak harmonicky zpracovaná a je v jiné tónině. Multižánrová kapela Silband připravila aranžmá písně, které vnáší nové prvky a nový pohled za využití jiných hudebních nástrojů. K písni byl natočen studiový videoklip.

SINGL AMOR (2020)

Píseň Amor je nový a první singl z připravovaného alba Tisíc a jedna noc, které vyjde v první polovině roku 2021. Píseň doprovází videoklip ve westernovém stylu.

HALLELUJAH VÁNOČNÍ PÍSNĚ A KOLEDY (2018)

Hallelujah Vánoční písně a koledy je vánoční album Martina Chodúra, které v září 2018 nahrál společně s Janáčkovou filharmonií Ostrava pod taktovkou dirigenta Marka Prášila. Práce na albu trvaly více než dva roky a impulsem byl, podle slov zpěváka, jeho malý syn Martin, ale i snaha uchovat vánoční písně pro další generace. Ke spolupráci si přizval mnoho rozličných a zajímavých hostů, například Adélu Řehořovou, Dashu nebo Michala Jánošíka. V kolekci 14 písní s vánoční tématikou nechybí proslulé Adeste fideles pastores, moravská Pásli ovce Valaši, ale třeba i coververze ikonické písně Power of Love, známé z filmu Bony a klid, a samozřejmě geniální Cohenovo Hallelujah, které albu dalo název. Album pokřtila 20. listopadu v pražském Jazz Docku herečka Hana Maciuchová. V roce 2019 s autorskou písní Síla mít rád z tohoto alba získal Zlatou, Platinovou a Železnou dvanáctku v hitparádě Česká dvanáctka Českého rozhlasu Dvojka. Píseň Síla mít rád se navíc stala největším hitem hitparády Česká dvanáctka Českého rozhlasu za rok 2019.

MARTIN CHODÚR 3 (2015)

Třetí studiové album Martina Chodúra je nazváno výmluvně  3 a je celé v češtině. K názvu alba bylo inspirací mimo jiné také očekávání narození syna Martina. Album obsahuje třináct písní plus bonus v podobě písně Ukolébavka. Hudbu i texty si napsal sám a nahrál je ve studiu PatBen v Kravařích. Oproti předcházejícímu albu Manifest je album 3 více kapelové. Jsou na něm popové písně s přesahem do mnoha stylů. Kmotry alba se stali Hana Zagorová a Štefan Margita, jejichž repertoár Martin Chodúr v roce 2016 obohatil jako skladatel a textař. Na albu s ním i tentokrát spolupracovali ostravští muzikanti včetně klavíristy Vlastimila Šmídy, bubeníka Patrika Benka, saxofonistky Marcely Božíkové a dalších. S autorskou písni Klidně plakej dál  vyhrál v roce 2018 Zlatou i Platinovou dvanáctku v hitparádě Česká dvanáctka Českého rozhlasu Dvojka.

MANIFEST (2012)

Manifest je druhé autorské album Martina Chodúra. Je to pestrá směsice stylů, rytmů i nálad, texty se mimo lásky dotýkají také přátelství (např. v písni Moskva je v plamenech). Záměrem tohoto Manifestu hudby bylo dát každé písni to, co potřebuje. Celé album je v češtině a je nahráno s big bandem, ke kterému se přidaly občas i smyčce a místy i velký sbor. K písni Tanči dál byl natočen videoklip. Album pokřtil v Ostravě v klubu JetSet Café český herec a zpěvák Josef Laufer a v Bratislavě zpěvák a operní pěvec Peter Dvorský.

LET’S CELEBRATE (2010)

V roce 2010 vydal Martin Chodúr ve spolupráci s producentem Danielem Hádlem své debutové album Let’s Celebrate. Všechny skladby si napsal sám a doplnil je o cover písně Paparazzi z repertoáru americké zpěvačky Lady Gaga. K albu natočil i videoklip. Album se stalo jedním z nejprodávanějších alb v roce 2010. Album pokřtili Karel Gott a Ondřej Hejma. V roce 2010 Martin Chodúr obhájil své prvenství v kategorii Zpěvák roku v anketě Žebřík. Tuto anketu tenkrát zcela ovládl, neboť zvítězil i v kategoriích Album rokuVideoklip roku. Byl hostem koncertů Lucie Bílé a Karla Gotta a v den svých jednadvacátých narozenin se v Kodani poprvé sešel s legendárním zpěvákem Tomem Jonesem.