Aktuality

Martin hostem v talkshow „Kafrárna“

V pátek 25.09. 2020 proběhlo v Divadle 12 v Ostravě talkshow Kafrárna moderátora Petra Kubaly se zpěvákem Martinem Chodúrem. Setkání v krásném prostředí komorního divadla představilo kromě Martina také další zajímavé hosty. Byl to hezký večer v příjemné atomosféře a se skvělým publikem.  

Natáčení videoklipu k písni „Amor“

V prvním zářijovém týdnu proběhlo natáčení videoklipu k písní AMOR z připravovaného alba Tisíc a jedna noc, které Martin Chodúr plánuje vydat v první polovině roku 2021.Natáčení probíhalo v unikátním Westernovém městečku Boskovice, které patří mezi jedno z nejnavštěvovanějších míst jižní Moravy. Toto městečko vybudované v opuštěném pískovcovém lomu poskytuje autentické prostředí Divokého západu. Spousta zákoutí […]

Martin Chodúr v talkshow Kafrárna Petra Kubaly

V pátek 29.09.2020 proběhne talkshow Petra Kubaly s hlavním hostem Martinem Chodúrem, který doplní další dva pozvané a zajímavé hosty. Kafrárna je pořad moderátora Petra Kubaly, který probíhá již třetím rokem v „Divadle 12“ Národního divadla moravskoslezského. Představení začíná v 19. hodin a komorní a přátelská atmosféra za účasti veselých lidí určitě garantuje pěkně strávený večer.

Loading…

Something went wrong. Please refresh the page and/or try again.