AKTUALITY

Hlasujte pro Martina Chodúra v anketě Český slavík Mattoni!

Milí příznivci Martina Chodúra z Čech a Moravy, už jen do 22. listopadu 2015 můžete, pokud máte čas a chuť, poslat svůj hlas Martinovi Chodúrovi do letošního ročníku ankety Český slavík Mattoni 2015. Ale nejlepší je neváhat a udělat to hned! Pro Martina můžete hlasovat třemi způsoby: 
1/Esemeskou z mobilního telefonu - V kategorii „zpěváci“ napište do SMS text: SLAVIK 9 a dále jména tří zpěváků. SMS pošlete na číslo 736 37 37 37. Cena odeslané SMS je stejná jako za jakoukoli jinou SMS, kterou posíláte, tedy odpovídá vašemu běžnému tarifu. Není nikterak navýšena !
2/Přes Internet hlasujte na http://slavikmattoni.cz/ - podrobně si přečtěte návod . Po vyplnění hlasovacího formuláře klikněte na tlačítko Vytvořit hlasovací kód k odeslání hlasovacího formuláře. Objeví se pětimístný kód, který pošlete SMS na tel. číslo 736 37 37 37. Pozor: Do SMS napište nejdříve klíčový znak SL a za něj po mezeře zobrazený kód. Příklad SMS:SL abcde 
3/Hlas Martinovi Chodúrovi můžete odevzdat i v sídle pořádající agentury každý všední den od 10.00 do 16.00 hodin, ve středu od 10.00 do 17.00 hodin na adrese: Musica Bohemica, Křižíkova 16, Praha 8.
Za hlasy, které Martinovi pošlete, předem děkujeme. Management MCH (photo Lukáš Fronk)